Obóz Chrześcijański na 100%

Obóz letni

8-15 sierpnia 2020
Ostrów Pieckowski koło Mrągowa

Obóz na 100 procent 2020 – COVID-19

Ponieważ wielu z Was dopytuje się czy Obóz na 100 procent odbędzie się w tym roku, chcemy poinformować, że jako organizatorzy jesteśmy dobrej myśli i z modlitwą przygotowujemy się do tegorocznego obozu. Tak jak wszyscy oczekujemy na stosowne rozporządzenia rządu w tej kwestii, w chwili obecnej nie możemy więc obiecać nic zobowiązującego, ponieważ jesteśmy zobligowani do stosowania się do obowiązujących przepisów, jednak obserwując poczynania rządu polskiego jak i innych rządów europejskich, takich jak odmrażanie gospodarki i łagodzenie różnych restrykcji społecznych, spodziewamy się, że obóz się odbędzie. Wraz z Ośrodkiem Ostrów Pieckowski wspólnie próbujemy wypracować procedury, które pozwolą nam na organizację Obozu w zgodzie z obowiązującymi przepisami, jak i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zaleceń sanepidu. Prawdopodobnie formuła obozu nieco ulegnie zmianie, ale dołożymy wszelkich starań, żeby był to niezapomniany, namaszczony czas, kiedy wszyscy będziemy mogli doświadczyć Bożej obecności, znaków i cudów!
Będziemy Was informować na bieżąco, jak rozwija się sytuacja.
W razie pytań lub wątpliwości, można kontaktować się z nami pod adresem mailowym kontakt@na100procent.org lub pod numerem telefonu 508 578 639.

Chrześcijański obóz rodzinny dla tych, którzy chcą zbliżyć się do Boga, doświadczyć Jego nadprzyrodzonej mocy, zanurzyć się w Jego obecności i dotknąć nieba.

Jeśli nie masz rodziny, z którą możesz przyjechać, nie martw się. Zarejestruj się. Zapewnimy rodzinną atmosferę wszystkim uczestnikom.

Naładuj baterie na cały rok

 

“I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu. Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony. A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą. Węże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją”.

Ewangelia Marka 16:15-18

Co cię czeka?

Spontaniczne uwielbienie

Będziesz miłował PANA, swego Boga, całym swym sercem, całą swą duszą i z całej swej siły

Radykalne nauczanie

Błogosławiony człowiek, który (…) ma upodobanie w prawie PANA i nad jego prawem rozmyśla we dnie i w nocy.

Leszek mówca

Dużo modlitwy

Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego. 

Danny modlitwa

Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Do takich bowiem należy królestwo Boże.

dzieci modlą się

A Bóg dał tym czterem młodzieńcom znajomość i rozumienie wszelkiego pisma i mądrości

młodzież
Początek mądrości jest taki: nabywaj mądrości, i za wszystko, co masz, nabywaj rozumu! Ceń ją sobie wysoko, a ona zapewni ci szacunek, obdarzy cię czcią, gdy ją otoczysz miłością.
39385432_823152787809106_1436877378981724160_o

A tak zostaje jeszcze odpoczynek dla ludu Bożego. 

Kajak

Zostań wolontariuszem

Przyłóż rękę do dobrego dzieła.