Obóz Chrześcijański na 100%

Warsztaty

Przygotowujemy  dla Was szeroki wybór warsztatów w czasie których będziecie mogli  rozwinąć się zarówno duchowo jak i artystycznie.

Na warsztatach będziemy się uczyć jak uwielbiać Boga i modlić się tańcem. Będziemy odkrywać biblijne korzenie tańca, duchowe znaczenie gestów i ruchu, oraz znaczenie flag i sztandarów w biblii, biblijną symbolikę kolorów.

DOROTA HEROK

Taniec i flagi w uwielbieniu

Podczas tego warsztatu dowiesz się, jakie są elementy stabilnej służby i jak przejść do nowego poziomu w służbie. Omówiona będzie też kwestia upadku w służbie i jak go unikać.

ARTUR ŚMIEJA

Jak zbudować stabilną służbę

Tematem tego warsztatu będzie bliska więź z Panem, głód Boga i pasja dla Jezusa. Dowiesz się również, jak rozpoznawać Boże prowadzenie oraz jak skutecznie walczyć z diabłem.

Darek Mach

Chrześcijaństwo Na 100%

Wszak Bóg przemawia raz i drugi, lecz na to się nie zważa we śnie, w nocnym widzeniu, gdy głęboki sen pada na ludzi... (Hiob 33,14-15). Tak było kiedyś czy dzisiaj też Bóg mówi do nas przez sny.

KAROLINA I JACEK PIŁAT

Interpretacja snów

Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Co zrobić, aby było to możliwe Zastanowimy się podczas warsztatów z Maćkiem.

MACIEK STRZYŻEWSKI

Ambasadorowie Królestwa
w codziennym życiu

Warsztat praktyczny jak używać darów duchowych na ulicy przybliżając ludzi do Boga. Jak rozpoznawać działanie Ducha Świętego wokół nas i współpracować z Nim. Jak wzrastać w dziedzinie uwalniania słów wiedzy, mądrości i zachęty. Jak rozwijać dar proroczy i jak służyć tym darem wśród niewierzących ludzi.

ASIA KWIECIEŃ

Prorocza ewangelizacja

Współczesny świat niesie wiele wyzwań dla chrześcijan. Jedną ze sfer naszego życia, w której panuje informacyjny chaos jest sfera ludzkiej płodności. Jakie są pułapki „nowoczesnej medycyny”?  Jak wygląda ona z perspektywy nawróconego ginekologa? O tym wszystkim porozmawiamy na warsztacie: ŻYCIE! I CO DALEJ?

JACEK SZULC

Życie! I co dalej?

GryśBoczek

ANIA BOCZEK ŁUKASZ GRYŚ

Ojcowskie serce Boga.

Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba to Bóg pokoleń. Praca z genogramem w celu odkrycia i zrozumienia zasobów i problemów z jakimi możemy się mierzyć w naszych małżeństwach i rodzinach. Dostrzeganie Bożej perspektywy w interpretacji schematów rodzinnych.

ZOSIA I TOMEK LEWANDOWSCY

Małżeństwo a skarby pokoleń

Podczas tego warsztatu dowiesz się w jaki sposób praktycznie doświadczać realności Boga, żeby nie zostać w sferze swoich własnych wyobrażeń na Jego temat.

LESZEK KORZENIECKI

Doświadczenie mocy Bożej

Powołanie Izraela i kościoła. Boża wierność wobec Jakuba - współczesna historia Izraela. Polska a Izrael- błogosławieństwo czy przekleństwo

VIOLA SZCZEPOCKA

Izrael – historia pewnej miłości