Obóz Chrześcijański na 100%

Warsztaty

Przygotowujemy  dla Was szeroki wybór warsztatów, w czasie których będziecie mogli  rozwinąć się zarówno duchowo jak i artystycznie.

Maciej Strzyżewski

Ambasadorowie Królestwa w codziennym życiu

Swoim życiem reprezentujemy nie tylko siebie, swoją rodzinę czy kraj, ale przede wszystkim Boga. Biblia mówi: „Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie”. Nie zawsze jest to łatwe. Co zrobić, aby było to możliwe? Zastanowimy się i uzyskamy siłę podczas warsztatów prowadzonych przez Maćka Strzyżewskiego.

ARTUR ŚMIEJA

Jak zbudować stabilną służbę

Podczas tego warsztatu dowiesz się, jakie są elementy stabilnej służby i jak przejść do nowego poziomu w służbie. Omówiona będzie też kwestia upadku w służbie i jak go unikać.

ASIA KWIECIEŃ

Prorocza ewangelizacja

Warsztat praktyczny jak używać darów duchowych na ulicy przybliżając ludzi do Boga. Jak rozpoznawać działanie Ducha Świętego wokół nas i współpracować z Nim. Jak wzrastać w dziedzinie uwalniania słów wiedzy, mądrości i zachęty. Jak rozwijać dar proroczy i jak służyć tym darem wśród niewierzących ludzi.

Leszek Korzeniecki

Doświadczenie mocy Bożej

Podczas tego warsztatu dowiesz się w jaki sposób praktycznie doświadczać realności Boga, żeby nie zostać w sferze swoich własnych wyobrażeń na Jego temat.

DAREK MACH

Chrześcijaństwo Na 100%

Tematem tego warsztatu będzie bliska więź z Panem, głód Boga i pasja dla Jezusa. Dowiesz się również, jak rozpoznawać Boże prowadzenie oraz jak skutecznie walczyć z diabłem.

JACEK SZULC

Życie! I co dalej?

Współczesny świat niesie wiele wyzwań dla chrześcijan. Jedną ze sfer naszego życia, w której panuje informacyjny chaos jest sfera ludzkiej płodności. Jakie są pułapki „nowoczesnej medycyny”?  Jak wygląda ona z perspektywy nawróconego ginekologa? O tym wszystkim porozmawiamy na warsztacie:  ŻYCIE! I CO DALEJ?

WIOLA SZCZEPOCKA

Izrael

Czekamy na opis

ZOSIA I TOMEK LEWANDOWSCY

Małżeństwo a skarby pokoleń

Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba to Bóg pokoleń. Praca z genogramem w celu odkrycia i zrozumienia zasobów i problemów z jakimi możemy się mierzyć w naszych małżeństwach i rodzinach. Dostrzeganie Bożej perspektywy w interpretacji schematów rodzinnych.

DOROTA I KUBA HEROKOWIE

Uwielbienie i modlitwa tańcem i flagami

Na warsztatach będziemy się uczyć jak uwielbiać Boga i modlić się tańcem. Będziemy odkrywać biblijne korzenie tańca, duchowe znaczenie gestów i ruchu, oraz znaczenie flag i sztandarów w biblii, biblijną symbolikę kolorów.

KAROLINA I JACEK PIŁATOWIE

Interpretacja snów

Czekamy na opis

ŁUKASZ GRYŚ I ANIA BOCZEK

Ojcowskie serce Boga

Czekamy na opis